Biz Kimiz?

CEON ailesi olarak 2013 yılında İzmir/Üçyol’da açtığımız ilk kliniğimiz ile hizmet vermeye başladık. İlk günden beri, hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmış kliniğimizle çalışmaya devam eden bizler; 2022 yılında büyümek ve dijital diş hekimliği ile çağın ilerisinde hizmet vermek adına; Narlıdere’de ikinci şube olarak CEON Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Narlıdere şubesini açtık.

 Uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimizle hasta memnuniyetini ön planda tutarak, 10 yıllık tecrübe, yenilikçi ve etik bakış açısıyla, diş hekimliğinin son teknoloji tıbbi cihazları ile siz değerli hastalarımıza, Narlıdere ve Üçyol’da olmak üzere iki şubede hizmet vermekteyiz.


DOKTORLARIMIZ

onur-alpak

Dt. Fikri Onur ALPAK

Diş Hekimi

Onur Alpak 1986 yılında doğdu. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, bonding, kompozit lamina, sabit ve hareketli restorasyonlar, implantoloji, masseter botoksu, kanal tedavisi(endodonti), zirkonyum protezler gibi alanlarda hizmet vermektedir.

cemal-onder

Dt. Cemal ÖNDER

Diş Hekimi

Cemal Önder 1986 yılında doğdu. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, bonding, kompozit lamina, sabit ve hareketli restorasyonlar, implantoloji, kanal tedavisi (endodonti), zirkonyum protezler gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

Numaranızı Bırakın,
Biz Sizi Arayalım